Шта се све могло закључити читајући новине, гледајући и слушајући телевизијске и радио програме који су се протекле недеље бавили Радованом? Мени лично наметнуло се следеће питање: Зашто код нас ништа, или скоро ништа, не може да прође нормално, са свом релативношћу коју и тај појам у себи носи? Подсећам само да се ово бављење Караџићем збива у данима када је Народна скупштина отишла на...