Недеља, 28.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Таг: лига шампиона

20.04.2021 у 21:18
Енглески премијераши Челси и Манчестер Сити повлаче се из нове европске фудбалске Суперлиге, јавља британски Би-Би-Си. Њиховим стопама крећу и шпански клубови Барселона и Атлетико Мадрид, преносе вечерас шпански медији. Челси и Маначестер сити спремају документацију како би се повукли из Суперлиге, чије је формирање иницирало 12 најбогатијих клубова у Европи, међу којима су поред Челсија и Ситија, Арсенал, Ливерпул, Манчестер Јунајтед и Тотенхем, Милан, Интер и Јувентус, Реал Мадрид, Барселона и Атлетико Мадрид Они су договорили формирање нове европске Суперлиге, у којој би требало да учествује 20 екипа. Међутим та идеја је наишла на жестоку осуду фудбалске јавности и навијача, посебно на Острву. Управа Челсија вечерас је најавила да ће изаћи из организационог одбора за формирање Суперлиге, а потом су такве одлуке донели и челни људи Манчестер ситија, те Атлетико Мадрида. Тим
20.04.2021 у 18:37
19.04.2021 у 08:50
13.04.2021 у 23:43
06.04.2021 у 16:13
19.03.2021 у 13:53
17.03.2021 у 23:13