Први пут сам изгубила посао 2000, и од тада до данас радила сам само 14 месеци, од 2007 до 2008. у ИХТМ-у, приватној фирми, али сам добила отказ и сад са њима водим судски спор. Завршила сам средњу дизајнерску, уписала сам после тога факултет, изгубила годину и отац ме је веома младу одмах запослио као административног радника. До 1989. радила сам у београдском представништву словеначке...