Шта да променимо, како да будемо бољи и себи и другима,питање је одкога никад не треба да се уморимо. Једна од првих ствари за коју мислим да треба да променимо код себе је да више верујемо да свако од нас има велику моћда утиче на побољшање квалитета свог живота,без обзира на околности које га окружују. Последње што ико ко није задовољан својим животом, а знамо да многи нису, је да се...