Криза морала, владавина бахатих, доминантност некултуре, позиционирани лопови, креирање јавног мнења, пороци, увек су на срећу рађали свесну мањину склону ономе што називамо грађанска свест. На жалост, то друштванце никада није ишло уз центре моћи. Увек је батина била у погрешним рукама. Ганди је нпр. био Индус; друга култура, другачији сензибилитет. Никада његови ненасилни методи нису...