"Stonsi" sledeće godine

12. 07. 2006. 17:28

Мик Џегер

Po svemu sudeći, "Rolingstonsi" će početkom leta sledeće godine održati odložene koncerte u 18 evropskih gradova, koji su bili zakazani za jun i početak jula ove godine. Iako na zvaničnom sajtu grupe datum za održavanje koncerta na beogradskom Hipodromu nije ni bio objavljen, nezvanično se saznaje da bi i naš glavni grad trebalo da se nađe u grupi gradova za koje će ponovo biti zakazani termini za odložene koncerte.

Podsetimo da su, između ostalog, odloženi koncerti u Madridu, Barseloni, Zagrebu, Amsterdamu...

Zvaničnu informaciju o tačnim datumima menadžment čuvenog sastava objaviće tokom narednih dana. Prvi koncert na evropskom delu turneje "Stonsi" su održali juče u Milanu, a nakon poslednjeg nastupa na turneji 3. septembra u danskom gradu Horsensu trebalo bi da završe ovogodišnju seriju nastupa. Članovi sastava bi ponovo trebalo da se okupe u februaru naredne godine kada počinju sa serijom koncerata po gradovima Amerike.