RADOSLAV TILGER

18. 02. 2007. 17:18

. Volimo Ameriku kao što je  Rusija volela nas.
. Eh, da je još jedan hladni rat, pa da nas sunce ogreje.
. Izbacili smo iz škole ruski jezik. Da li će nas sada Rusi razumeti na engleskom?
. Za Srbiju bi bilo najbolje da se odigra novi Kosovski boj, ali između Rusa i Amerikanaca.
. Bolje da smo išli na čašicu votke, nego na molitveni doručak.
. Putin je Amerikancima ponudio toplu rusku dušu i hladnoratovski pogled.
. Traži se novi Obilić za novog Murata.
. Jašu kauboji, al’ jašu i kozaci.
. Bolje da pomoć od Rusa traži Đorđe Marjanović, nego Koštunica i Tadić.

Satiričar