Jeftiniji benzin
26. 09. 2006. 20:29
Шта још носи у торби Млађан Динкић (Фото Ж. Јовановић)
Gorivo će na svim pumpama u Srbiji od petka pojevtiniti za više od tri dinara, najavio je juče Mlađan Dinkić, ministar finansija, govoreći o rebalansu budžeta u srpskom parlamentu.
Ministar Dinkić je posavetovao poljoprivrednike koji se spremaju za jesenje radove da ne kupuju gorivo, već da sačekaju do vikenda, najavljujući pomenuto pojevtinjenje.
Podsećamo da je, nedavno, gorivo takođe pojevtinilo za 3,5 dinara po litru.