Đoković rutinski protiv Andersona
04. 05. 2011. 16:16
Фото АП
Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala Mastersa u Madridu, budući da je u drugom kolu savladao Kevina Andersona iz Južne Afrike sa 2:0 u setovima - 6:3, 6:4.
Đoković je u oba seta napravio po jedan brejk i zabeležio 28. uzastopnu pobedu u 2011. godini. Meč je trajao tačno 100 minuta.
Naredni rival srpskom teniseru biće Španac Giljermo Garsija Lopes.
On je takođe danas u drugom kolu savladao Belgijanca Taima De Bakera sa 6:2, 6:3.
Đoković i Lopes do sada su se sastali četiri puta, a srpski teniser je dobio sva četiti meča.