Partizan plaća Ješićevu kaznu
14. 11. 2006. 20:44
Fudbalski klub Partizan će na računa Zajednice prvoligaša danas uplatiti 140.000 dinara.
– Uplatićemo kaznu i na taj slučaj stavićemo tačku, – potvrdio je potparol Partizana Marko Vjetrović.
Rok za izmirenje duga istekao je u petak 10. novembra. Trener Partizana Miodrag Ješić je kažnjen zbog vređanja sudije Milenka Vukadinovića, posle meča sa OFK Beogradom...
Na pitanje da li je spreman da plati novčanu kaznu Ješić je odgovorio:
– Ne interesuju me nikakve kazne, opterećen sam drugim obavezama. Moj tim očekuju važne utakmice u subotu i četvrtak, nemam vremena da se bavim tim stvarima.