Zvonimir Đukić Đule, "Van Gog"
31. 12. 2006. 14:42
– Iskren da budem, pamtim i mnogo bolje godine nego što je bila 2006. Bend je objavio album i imao mnogo aktivnosti, i sa te strane sam veoma zadovoljan. Kada govorim o stanju u zemlji i ovu godinu smo kao nacija proveli na mostu sa kojeg vidimo obalu ali, nažalost, još uvek nismo na njoj. Samo ne sme da nam manjka optimizma i sve će biti u redu. Na individualnom planu 2006. ću upamtiti po tome što je moj sin krenuo u drugi razred, pa sada sa njim svakodnevno i ja obnavljam gradivo. Svi se, pre ili kasnije, vratimo u školu na ovaj ili onaj način. U narednoj godini svima, pre svega, želim zdravlje i ličnu sreću.