Aleksandra Kovač

31. 12. 2006. 14:46

– Proteklu godinu ću pamtiti kao jednu od najtežih, ali i kao jednu od najboljih i najlepših u mom životu. Desilo se da je prvi put u istoriji MTV-ja umetnik iz Srbije nominovan za tu nagradu i da neko iz naše zemlje prvi put dobije MTV globus. Dodele MTV nagrada u Kopenhagenu ću se sećati sa velikom radošću, jer sam te večeri bila presrećna i bilo mi je veoma lepo. Drago mi je što sam u 2006. godini uspela da dokažem da muzika u Srbiji može da se radi po standardima koji važe u svetu i što sam uspela da uvedem nov i profesionalan način rada u predstavljanju popularne muzike. Naročito mi je drago što sam sa albumom "Med i mleko" i MTV nagradom pokrenula interesovanje za drugačiju muziku i za nove i mlade muzičare. Srećna sam što sam sve to uspela da nametnem kao prioritet, jer nije bilo nimalo lako. U novoj, 2007. godini, samo želim da pevam i sviram!