Dame pevale u „Kolarcu"

23. 12. 2011. 09:33

Сања Марковић (Фото А. Васиљевић)

Novogodišnji koncert „Dame pevaju” u pratnji orkestra „Big bend” RTS-a priređen je u Kolarčevoj zadužbini. Orkestrom je dirigovao Ivan Ilić. Publici su se predstavile umetnice Marija Blagojević, Ivana Jordan, Nina Radojičić, Sanja Marković, Jelena Jovović, Jelena Kovačević, Aleksandra Bjelić-Aleksijević, Mina Lazarević i Kristina Savić.