Đuričićevi bubnjari na Ušću
09. 07. 2012. 08:51
Sklon prijatnim muzičkim iznenađenjima, Dragoljub Đuričić je u predvečerje na „Ušće open eru“ priredio koncert na Naksi plaži u okviru programa „Dan perkusije“. Standardnu postavu Ivan i Marko Dimitrijević, Bojan Stevanović pojačao je dvema ljupkim devojkama. Tamara Tasić i Aleksandra Bjeloš iz Muzičke škole „Stanković“ ravnopravno su svirale na dva kompleta timpana raznolikog tonaliteta,uz Đuričićeve solo deonice.