Neka bude svetlost
14. 09. 2012. 08:58
Изложба у Свечаном салону Главне железничке станице (Фото Р. Крстинић)
Povodom Dana Železničara Srbije u Svečanom salonu Glavne železničke stanice priređena je izložba slika i fotografija pod nazivom „Neka bude svetlost” čiji autori su članovi Udruženja umetnika Železnica Srbije. Žiri je za najbolji rad proglasio fotografiju
„U magli” autora Božidara Vitasa. Drugo mesto propalo je Kirilu Dimitrovu za crtež „Dvorište”, a treće Tomki Vulićević za fotografiju „Pred suton”. Pohvaljen je rad pod nazivom „Katun” Jelene Velimirović.