Đoković prošao bez posledica

31. 12. 2012. 11:47

(Фото АП)

PERT – Najbolji teniser sveta Novak Đoković prošao je bez posledica, iako mu je na nogu pala zaštitna ograda, dok je delio autogame navijačima posle pobede protiv Italijana Andreasa Sepija (6:3, 6:4) u prvom mecu Hopman kupa.

Pod pritiskom obožavatelja, uglavnom dece, pukla je zaštitna ograda koja je Đokovića zakačila po nozi.

Povreda, ipak, nije bila ozbiljne prirode, pa se srpski teniser kasnije vratio na teren i odigrao dubl za konačnih 2-1 protiv Italije.

„Bio sam u šoku, drago mi je da su deca dobro. Sa mnom je sve u redu. Stigao sam kasno sinoć u Pert i nisam se dobro naspavao. Morao sam da se potrudim, ali kako je meč odmicao, ulazio sam u svoj ritam”, rekao je Đoković.

Naredni meč srpski teniseri igraju u sredu, 2. januara, protiv Australije.