Dan nezavisnosti Indije
16. 08. 2014. 10:06
амбасадорка Нариндер Чаухан дочекала је званице у Индијској кући на Сењаку (Фото З. Кршљанин)
Proslava Dana nezavisnosti Indije obeležena je u Indijskoj kući na Senjaku. Narinder Čauhan, ambasadorka Indije u Srbiji, dočekala je mnogobrojne zvanice, među kojima su bili predstavnici ambasada akreditovanih u našoj zemlji, ličnosti iz političkog, kulturnog, javnog i verskog života.
U cvetnoj bašti Indijske kuće priređen je koktel, a gosti su imali priliku da se posluže slanim i slatkim kulinarskim specijalitetima, spremanim po tradicionalnim indijskim receptima.