Veče u Džez bašti
24. 11. 2014. 12:41
Na početku Malih stepenica pored Brankovog mosta koje vode ka Karađorđevoj ulici, u dvorišnoj zgradi je „Džez bašta”, jedno od retkih mesta u našem gradu gde se često okupljaju džez muzičari. Trio Luke Ignjatovića svirao je sinoć standardne kompozicije u svojim aranžmanima. U tri jednosatna bloka posetioce su dobro zagrejali Ivan Maksimović (kontrabas), Luka Jovičić za bubnjevima i saksofonista Luka Ignjatović.