AFORIZMI

26. 08. 2015. 22:00

*Veoma dobro poznajem svoje mogućnosti.Živim odmah iznad njih!

*Do sada je svaka vlast u Srbiji na isti način ulagala pare u kulturu. Kupovala je pisce, a ne knjige!

*Žao mi je bilo da izbacim podstanara iz moje glave. Tu je od rođenja!

*Mnogi u glavi već imaju rupe.Nedostaju im još samo klikeri!

*Zid plača u Srbiji je živi zid.

*Naša zastava je tragično završila. Obesili smo je.

*Ljuta opozicija je začin bez kojeg demokratija ima bljutav ukus.

*Dugo smo dozvoljavali da nam drugi uništavaju Srbiju,  a onda smo stvar uzeli u svoje ruke...

*U ratu smo jedni drugima palili sela, ali u miru toga nema, pa sada svako svoja mora sam da uništava!

*Ulična ubistva su postala veoma retka. Kao i ostali građani, i ubice sve više pažnje posvećuju svom domu i porodici!

*Demokratija je ušla u svaki dom u Srbiji i uzela što joj treba...

*Samoubice nikad ne stavljaju svoj život na kocku. One uvek idu na sigurno!

*Stvarnost me stalno uznemirava. Ne da mi da spavam.