Kesiću zima stigla pre roka

02. 12. 2015. 09:49

(Фото Д. Ћирков)

Neuobičajeno rano, dok mu vreme nije, završeno je ovogodišnje emitovanje političko-satirične emisije „24 minuta sa Zoranom Kesićem”, što izaziva različite spekulacije o sudbini serijala.

- Očekujem novogodišnju emisiju ako nastavimo saradnju i u 2016. godini. Ali, ako nam B92 ne ponudi nastavak saradnje, na šta bi ta emisija ličila? Na parastos? Onda bih trebao da zovem predsednika Tomislava Nikolića u goste. Gledaoci treba da se raduju za novu godinu. A ne, Bože me oprosti...

OPŠIRNIJE U TV REVIJI U PETAK