Smene na HRT-u

13. 03. 2016. 14:54

(Фото ХРТ)

ZAGREB - Tokom vikenda Katarina Periša Čakarun, v. d. Urednika Informativnog servisa na HRT-u smenila je dosadašnje urednike i voditelje centralne informativne emisije, Sanju Mikleušević-Pavić, Stipu Alfiera, Đuricu Drobca i Zdravka Klevu. Još uvek se ne zna na koja će nova radna mesta sada već bivši urednici biti raspoređeni, piše „Jutarnji list”.

Poznato je, međutim, da u ekipi Dnevnika ostaje Marta Šimić-Mrzlečki i da se dnevnik više neće voditi u parovima, nego će ga raditi samo jedan voditelj. Termin emisije od 19 sati i za sada se neće menjati, ali novo rukovodstvo HRT-a ozbiljno razmišlja da u bliskoj budućnosti dnevnik ponovo premeste na 19.30 sati. S novim voditeljima dnevnik kreće već u ponedeljak, pa će večerašnji dnevnik Đurici Drobcu ujedno biti i oproštajni.

Tanjug