Vlada ukinula vanrednu situaciju

15. 03. 2016. 14:57

Зграда Владе Србије (Фото Р. Крстинић)

Vlada Srbije je, na predlog Republičkog štaba za vanredne situacije, danas usvojila Odluku o ukidanju vanredne situacije na teritoriji Srbije, koja je proglašena zbog nastupanja elementarne nepogode - poplava.

Usvojene je i Odluka o proglašenju prestanka elementarne nepogode, saopštila je vladina Kancelarija za saradnju sa medijima.(Tanjug)