Radnički odustao od Lige šampiona
01. 08. 2016. 12:03
KRAGUJEVAC – Posle četiri sezone u kojima je nastupao u evropskim takmičenjima, osvojivši 2014. godine titulu vicešampiona Evrope, kragujevački Radnički je saopštio da odustaje od Lige šampiona.
Jedan od najboljih srpskih timova u proteklih nekoliko godina na taj potez se odlučio zbog teške finansijske situacije u klubu.
Finansijska situacija je već duže vreme jako loša. Nažalost, ove sezone klub je primoran da nakon dugogodišnjeg učestvovanja u evropskim takmičenjima odustane od borbe za ulazak u Ligu Šampiona, rekao je sportski direktor Radničkog Jugoslav Vasović. (FoNet)