FMP igra Evrokup?

03. 09. 2016. 13:39

(Фото Фонет)

Košarkaški klub FMP iz Železnika dobiće upražnjeno mesto za nastup u Evrokupu, prenose danas beogradski mediji.

FMP, koji je prošle sezone izborio plasman u ABA ligu, zauzeće Partizanovo mesto koji se odlučio za takmičenje u FIBA Ligi šampiona.

Partizan se prešao u takmičenje pod okriljem FIBA kako bi izbegao suspenziju Košarkaškog saveza Srbije, po nalogu FIBA, prenosi Tanjug.