Uhapšen zbog napada na policajca
18. 10. 2016. 18:08
Дом здравља на Новом Београду (Фото Р. Крстинић)
Pripadnici beogradske policije, uhapsili su A. J. (1951) osumnjičenog da je u Domu zdravlja na Novom Beogradu fizički napao i vređao policijskog službenika, koji je bio na dužnosti, navodi se u saopštenju MUP-a Srbije.
Osumnjičeni je policajca, koji je postupao po prijavi da je A.J. narušavao javni red i mir u Domu zdravlja, uhvatio za vrat, udario i vređao, ističe se u saopštenju.