Dečak pao sa Pupinovog mosta

27. 10. 2016. 15:52

Место са кога је дечак пао (Фото З.Анастасијевић)

Jedan dečak pao je danas sa Pupinovog mosta u Beogradu, rečeno je Tanjugu u Birou MUP-a za saradnju sa medijima.

Dečak se nalazi u Urgentnom centru, naveli su u MUP-u.

Kako je Tanjugu rečeno u Hitnoj pomoći, reč je o dečaku starosti oko 15 godina, koji je pao sa visine od 30 metara.

Ekipa Hitne pomoći prevezla ga je u Urgentni centar, gde će biti podvrgnut dijagnostici.

Hitna pomoć primila je poziv jutros u 8.36 sati.

Beogradski mediji javljaju da je dečak pao dok je radio zgibove na mostu.

 (Tanjug)