Lažna dojava o bombi u Višem sudu u Beogradu

25. 01. 2017. 13:15

Обезбеђење на улазу у Виши суд у Београду (Фото М. Рашић)

Evakuacija beogradskog Višeg suda u Katanićevoj ulici je završena pošto je utvrđeno da je anoninma dojava o bombi bila lažna, rečeno je Tanjugu u tom sudu. Nakon što je policija obavila kontradiverzioni pregled zaposleni i građani se vraćaju u sudsku zgradu.

Anonimna dojava sudu je stigla oko 11:30. U novoj sudskoj zgradi u Katanićevoj ulici na Vračaru smešten je i Drugi osnovni sud i Drugo osnovno tužilaštvo. Juče je Viši sud u Jagodini bio evakuisan više od dva sata zbog dojave o bombi koja je bila lažna, prenosi Tanjug.