Gajio marihuanu u stanu

09. 03. 2017. 22:15

(Фото МУП)

Beogradska policija zaplenila je više od sedam kilograma marihuane i uhapsila A. P. (44), saopštio je MUP Srbije. Policija je u stanu u Rakovici, u delu sobe koji je posebno pripremljen za uzgajanje marihuane, pronašla 11 stabljika ove opojne droge, težine skoro osam kilograma.

„Sumnja se da je A. P. uzgajao marihuanu u veštačkim uslovima tako što je nabavio saksije i u stanu instalirao uređaje za merenje temperature i vlažnosti biljaka, ventilator, filter za vazduh, posebne lampe sa sijalicama i preko transformatora povezao struju za stalno održavanje uslova za uzgajanje marihuane”, navodi policija u saopštenju.