Uhapšen zbog krađe „golfa"
(Фото А. Васиљевић)
Pripadnici beogradske policije uhapsili su N.D.(1970) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćeno korišćenje tuđeg vozila i posebni slučajevi falsifikovanja isprave, saopšteno je iz MUP-a Srbije.
Sumnja se da je krivična dela izvršio tako što je između 19. i 20. decembra prošle godine na području Voždovca, na parkingu, podesnim alatom otvorio vrata na automobilu marke „Golf 5“, polomio bravu, a potom startovao vozilo i odvezao ga u nepoznatom pravcu.
Nakon što je izvršio krivično delo on je, kako se sumnja, na automobilu, postojeće inostrane tablice, zamenio drugim tablicama, takođe inostranih oznaka, a potom automobil parkirao u dvorište ispred kuće u Beogradu.
Osumnjičeni je, uz krivičnu prijavu sproveden nadležnom tužilaštvu, navodi se u saopštenju.