Staza kroz prirodu duga stotinu kilometara

Mladen Kremenović

16. 04. 2017. 21:05

Планинари на делу стазе између Теслића и Шипрага (Фото П.Д. Кликовача)

Od našeg stalnog dopisnika
Banjaluka – U vremenu kada se izgradnja novih putnih koridora obično vezuje za puteve ili autoputeve, početkom ovog proleća, više simbolično, otvorena je nesvakidašnja „zelena” magistrala.

Višenamenska rekreativna staza, čije je otvaranje obeleženo pre neki dan, iako trasa nije do kraja završena niti obeležena, duga je stotinu kilometara.

Pruža se od banjalučkog naselja Trapisti i prolazi kroz pet opština i završava u teslićkom naselju Bijelo Bučje.