Stefanović: Ne razmišljam o mestu premijera

27. 04. 2017. 12:35

Небојша Стефановић (Фото Танјуг)

Potpredsednik vlade i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas da ne razmišlja o premijerskoj funkciji, već da se trudi da obezbedi više opreme za policiju i bezbednost građanima.

Upitan da li može sebe da zamisli u ulozi premijera, Stefanović je novinarima rekao da ne razmišlja o tome.

„Ne zamišljam sebe, radim i trudim se da u saradnji sa drugim državama, ali i u saradnji sa našim ljudima, pokušamo da obezbedimo da policija dobije što više opreme, život policajaca bude kvalitetniji i bolji, a da građani znaju da su u sigurnim rukama i da ne strahuju za svoju bezbednost”, rekao je Stefanović.

To je, kako je rekao, suštinski posao kojim se bavi, što je važno za građane.

„Mislim da imamo još puno da uradimo u tom smislu, da ljudi mogu da kažu da smo ostavili dobar posao iza sebe”, zaključio je Stefanović. (Tanjug)