Optimizam iz „Mlekoprodukta"

09. 05. 2017. 21:11

Производња сира (Фо­то Ђ. Ђукић)

Zre­nja­nin – Iz „Mle­ko­pro­duk­ta” sti­žu do­bre ve­sti. U ovoj fir­mi tvr­de da je sta­nje u po­slov­noj sa­rad­nji sa „Mer­ka­to­rom S” do­bro i da ne­ma ne­iz­ve­sno­sti, te da su prog­no­ze op­ti­mi­stič­ke. 

Iz­ve­šta­va­ju­ći sa tra­di­ci­o­nal­nog dru­že­nja čla­no­va aso­ci­ja­ci­je Zre­nja­nin­ski po­slov­ni krug (ZRE­POK) i ov­da­šnjih no­vi­na­ra, po­sle­ni­ci jav­ne re­či su u svo­jim me­di­ji­ma ne­dav­no apo­stro­fi­ra­li kon­sta­ta­ci­je o mo­gu­ćim po­sle­di­ca­ma afe­re „Agro­kor” na zre­nja­nin­sku pri­vre­du.