Pucnjava u Orlandu, ima žrtava

05. 06. 2017. 16:15

(Фото Твитер)

ORLANDO – Više osoba je ubijeno na svom radnom mestu u pucnjavi koja se dogodila jutros u Orlandu, u Floridi, saopštila je Kancelarija šerifa u okrugu Orindž, navodeći da je situacija stabilizovana.

„Nalazimo se na mestu pucnjave. Situacija je stabilizovana. Ima više žrtava”, navedeno je u saopštenju koje je šerifova Kancelarija objavila na Tviteru, prenosi Rojters.

Incident se dogodio u industrijskoj zoni na Forsajt roudu, precizira se u saopštenju.(Tanjug)