Grom usmrtio ženu kod Leskovca

05. 06. 2017. 20:12

(Фото Танјуг / Д. Николић)

LESKOVAC – Jedna žena je danas poginula, a muškarac povređen od udara groma u naselju Belanovce, u opštini Leskovac, javio je RTS.

Nesreća se dogodila u popodnevnim satima.

Prema nepotvrđenim podacima, njih je grom udario dok su se nalazili na polju, gde su brali jagode.

Povređenom muškarcu pomoć se ukazuje u bolnici u Leskovcu. (Tanjug)