Grom usmrtio ženu kod Leskovca
05. 06. 2017. 20:12
(Фото Танјуг / Д. Николић)
LESKOVAC – Jedna žena je danas poginula, a muškarac povređen od udara groma u naselju Belanovce, u opštini Leskovac, javio je RTS.
Nesreća se dogodila u popodnevnim satima.
Prema nepotvrđenim podacima, njih je grom udario dok su se nalazili na polju, gde su brali jagode.
Povređenom muškarcu pomoć se ukazuje u bolnici u Leskovcu. (Tanjug)