Palma: Ostajem u Skupštini Srbije
01. 07. 2017. 13:22
(Фото Танјуг / О. Т.)
POŽEGA – Lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma kaže da ostaje u Skupštini Srbije, kao i da su odnosi njegove stranke sa SPS – bratski, kao i od 2008. godine.
On je za B92 rekao da „nema nikakvu državnu funkciju, da njegovi ljudi nisu članovi nikakvih upravno-nadzornih odbora, te u tom kontekstu nije u vlasti”.
„Što se tiče ostanka u skupštini, ostajemo, nego gde ćemo”, dodao je Palma.
On je naveo da su odnosi sa Socijalističkom partijom Srbije bratski, te i da će JS glasati za sve što nova vlada bude predložila.
„Glasaćemo za sve što ova vlada bude predložila, osim za tu jednu stvar iz dobro poznatih razloga”, naglasio je lider JS. (Tanjug)