Palma: Ostajem u Skupštini Srbije

01. 07. 2017. 13:22

(Фото Танјуг / О. Т.)

POŽEGA – Lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma kaže da ostaje u Skupštini Srbije, kao i da su odnosi njegove stranke sa SPS – bratski, kao i od 2008. godine.

On je za B92 rekao da „nema nikakvu državnu funkciju, da njegovi ljudi nisu članovi nikakvih upravno-nadzornih odbora, te u tom kontekstu nije u vlasti”.

„Što se tiče ostanka u skupštini, ostajemo, nego gde ćemo”, dodao je Palma.

On je naveo da su odnosi sa Socijalističkom partijom Srbije bratski, te i da će JS glasati za sve što nova vlada bude predložila.

„Glasaćemo za sve što ova vlada bude predložila, osim za tu jednu stvar iz dobro poznatih razloga”, naglasio je lider JS. (Tanjug)