Centar Beograda bez struje

22. 08. 2017. 22:30

(Фото Р.Р.)

Potrošači na opštinama Stari Grad, Vračar i Savski venac večeras su zbog kvara na mreži ostali bez struje.

Električne energije nema u strogom centru grada, na Terazijama, kao i ulicama Svetozara Markovića i Andrićev venac.

U Elektrodistrubuciji Beograd Tanjugu je rečeno da je do nestanka struje došlo jer je voda prodrla u trafo stanicu koja se nalazi u Palati Beograd.

Struja će biti uključena tek kad se taj problem reši, rečeno je u EDB.

RTS je ranije preneo da se očekuje da kvar bude otklonjen u kasnim večernjim satima. (Tanjug)