Film u slavu Ničega
26. 08. 2017. 22:00
Родоначелник панк рока као наратор (Фото Дриблинг пикчерс)
Jednog dana Ništa beži od kuće, umorno od našeg nerazumevanja.
Tako počinje novi dokumentarni film Borisa Mitića, poetska avantura u kojoj Ničemu glas pozajmljuje Igi Pop.
Osam godina nakon filma „Doviđenja, kako ste?”, satirične freske naše globalne i lokalne svakodnevice začinjene srpskim aforizmima, Mitić je na filmskom festivalu u Lokarnu predstavio „Slatko od Ništa”.