Biraćemo ih dok im ne dosadi

09. 04. 2008. 22:00

* Bezbolno smo uveli demokratiju. Nismo je ni osetili.

* Pošto smo siromašna zemlja, naši političari praktikujunajjeftiniju demagogiju.

* Oni koji su trenutno na vlasti nemaju nameru da nas napuste. Izgleda da je u pitanju ozbiljna veza.

* Jako je važno da građani izađu na izbore. Od toga zavisi da li ću i naredne četiri godine imati poslaničku platu.

* Kad ste me prošli put izabrali, obećao sam vam bolji život, pa vam to isto i sada obećavam. Ja nisam od onih koji danas govore jedno, a sutra drugo.

* Mi imamo najbolji socijalni program. Naš cilj je da se što pre rešimo sirotinje.

* Protivkandidat?To je suviše blaga reč.

* Uđite u koaliciju s nama!Mi postavljamo najbolje uslove.

* Naša stranka je omiljena u narodu, ali birači olako prelaze preko te činjenice.

* Nema tih izbora koji mogu da pokažu pravu političku snagu naše stranke.

* Parola rojalista: Srbija će prestati da se kruni kad se okruni!

* Imamo savršeno biračko telo. Svaka mu glava odgovara.

* Imena umrlih građana nismo izbrisali iz biračkih spiskova. To je bila njihova poslednja želja.

* Jedan čovek je za sve kriv! Slučaj je hteo da to bude baš onaj za koga smo svi glasali.

* Kod nas nema ometenih u razvoju.Svako može da postane ministar.

* Mnogi prognoziraju pobedu opozicije ne bi li izazvali konfuziju među biračima.

* Ako na izborima izgubimo vlast, u zemlji će nastati haos. To je već sređeno.

* Sve smo vam obećali. Šta još hoćete od nas?

* Nije dobro da svaki čas proveravamo volju birača, jer će narod pomisliti da mu ne verujemo.

* Nek’ na izborima pobedi i crni đavo, samo da nekako izađemo iz ovog pakla!

* Kad vidim šta se sve u ovoj zemlji radi,dođe mi da se i ja oglasimnekim saopštenjem!