Godina nemira u Kragujevcu
06. 10. 2017. 08:56
Крагујевац (Фото Б. Карталовић)
Kragujevac – Kad svim Kragujevčanima bude bolje, biće bolje i naprednjacima, poručio je na jednoj sednici lokalnog parlamenta gradonačelnik Radomir Nikolić, komentarišući nezadovoljstvo nekih članova SNS-a koji su bili izostavljeni prilikom raspodela funkcija u gradskoj administraciji, preduzećima i ustanovama.
Efekti tog tihog unutarstranačkog bunta još nisu izmereni, ali bi Nikolić tek mogao da se suoči sa političkim posledicama, imajući u vidu da su se pojedini naprednjaci žalili lično predsedniku stranke i države Aleksandru Vučiću.