Godina nemira u Kragujevcu

Brane Kartalović

06. 10. 2017. 08:56

Крагујевац (Фото Б. Карталовић)

Kragujevac – Kad svim Kragujevčanima bude bolje, biće bolje i naprednjacima, poručio je na jednoj sednici lokalnog parlamenta gradonačelnik Radomir Nikolić, komentarišući nezadovoljstvo nekih članova SNS-a koji su bili izostavljeni prilikom raspodela funkcija u gradskoj administraciji, preduzećima i ustanovama.

Efekti tog tihog unutarstranačkog bunta još nisu izmereni, ali bi Nikolić tek mogao da se suoči sa političkim posledicama, imajući u vidu da su se pojedini naprednjaci žalili lično predsedniku stranke i države Aleksandru Vučiću.