Vlasnik „Elite internacional" na slobodi
06. 10. 2017. 22:00
Протест преварених грађана 2010. године на Тргу Николе Пашића (Фото А. Васиљевић)
Nikola Lazić, vlasnik sada nepostojećeg preduzeća „Elita internacional”, koji je, prema navodima Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, tokom 2008. godine od oko 1.600 građana, nezakonito poslujući, prisvojio više od 35 miliona evra, posle gotovo četiri godine na suđenja će dolaziti sa slobode. Kako saznajemo, odlukom Višeg suda u Beogradu njemu je pritvor u kojem se nalazio od 3. januara 2014. godine, zamenjen merom zabrane napuštanja stana uz elektronski nadzor.