Pucnjava u Pribojskoj banji
19. 10. 2017. 11:51
(Фото Р. Крстинић)
PRIBOJ - U pucnjavi koja se protekle noći dogodila u Pribojskoj banji, jedna osoba je izgubila život, a četiri su zadobile teže i lakše povrede.
Jedan šezdesetogodišnjak upao je u kuću bivše supruge i pucao u nju i ostale ukućane koji su se zatekli tu, a potom je izvršio samoubistvo, javio je Glas zapadne Srbije.
U pucnjavi su povređene su tri žene i jedan muškarac. (Tanjug)