„Goblini" svi za jednog

05. 03. 2018. 08:37

Легендарни шабачки панкери обрадовали престоничку публику (Фото А. Васиљевић)

Goblini – legendarni pankeri iz Šapca – priredili su koncert u klubu „SubBeerni” u Cetinjskoj ulici. Posle sedam meseci pauze, ovo je bio njihov prvi nastup u našoj prestonici. Druženje je počelo predstavljanjem nedavno objavljene pesme „Jedan za sve”, a slogan koncerta glasio je „Svi za jednog, jedan za sve”.

Mnogobrojni fanovi različitih generacija s nestrpljenjem su čekali povratak ove grupe na scenu i oporavak gitariste Leonida Pilipovića, koji je s kolegom Alenom Jovanovićem povređen jesenas u saobraćajnoj nesreći na Zlatiboru. Bend je zbog toga bio odsutan s muzičke scene, a sada nameravaju da se, kako je rekao basista Vlada Kokotović, oduže publici.

To je bio i povod što su Beograđanima ovog vikenda podarili bogatu svirku. Njihova podrška pre izlaska na binu bila je grupa „Only the Impeccables”.