Smena gradskih funkcionera
(Фото Д. Јевремовић)
Dok republička vlada i dalje čeka rekonstrukciju, koja se najavljuje mesecima, krvna slika prestoničke vlade promenjena je preko noći bez prevelikih najava. Na poslednjoj sednici nedavno izabranog Gradskog veća, kako „Politika” saznaje, izglasana su razrešenja tri sekretara i četiri podsekretara i imenovanja novih gradskih kadrova.
Funkcija je, zbog podnetih pisanih ostavki, prestala Slavici Savičić, sekretarki za imovinske i pravne poslove, Nini Jandrić, sekretarki za komunalne i stambene poslove, Božidaru Uzelcu, sekretaru za skupštinske poslove i propise, Dragani Kocić, podsekretarki za komunalne i stambene poslove, Bojani Mihaljević, podsekretarki za skupštinske poslove i propise, Tatjani Parpuri, podsekretarki za imovinske i pravne poslove, i Borisu Jovanoviću, podsekretaru za informisanje.