Radnik pao sa skele u centru Beograda

19. 07. 2018. 15:23

Фото Н. Неговановић

Radnik na gradilištu u centru Beograda povređen je danas kada je pao sa visine od četiri metra i prevezen je u Urgentni centar, rečeno je Tanjugu u MUP-u.

Kako su naveli u MUP-u, slučaj je prijavljen oko 12.30 časova.

U Hitnoj pomoći za Tanjug kažu da je radnik prevezen u Urgentni centar i da je u svesnom stanju.

Radnik je pao sa skele na gradilištu u centru Beograda. (Tanjug)