Radnik pao sa skele u centru Beograda
19. 07. 2018. 15:23
Фото Н. Неговановић
Radnik na gradilištu u centru Beograda povređen je danas kada je pao sa visine od četiri metra i prevezen je u Urgentni centar, rečeno je Tanjugu u MUP-u.
Kako su naveli u MUP-u, slučaj je prijavljen oko 12.30 časova.
U Hitnoj pomoći za Tanjug kažu da je radnik prevezen u Urgentni centar i da je u svesnom stanju.
Radnik je pao sa skele na gradilištu u centru Beograda. (Tanjug)