Sekretar i direktor GSP-a otišli, problemi ostali

Dejan Aleksić

03. 08. 2018. 21:53

Како до боље наплате карата, унапређења превоза, извлачења из дугова... (Фото Р. Крстинић)

Kao po dogovoru, gotovo u istom danu prvi čovek Sekretarijata za javni prevoz Uglješa Mitrović i direktor GSP „Beograd” Željko Milković podneli su ostavke i napustili ove funkcije. Tako su u prvoj avgustovskoj nedelji dva glavna nosioca javnog prevoza ostala bez čelnika.

– Gradsko veće je u četvrtak utvrdilo prestanak rada na položaju Uglješi Mitroviću zbog podnošenja ostavke i sa 3. avgustom za vršioca dužnosti sekretara za javni prevoz postavilo Jovicu Vasiljevića. Veće je, takođe, istog dana utvrdilo ostavku Željka Milkovića i prosledilo je Skupštini grada radi donošenja rešenja o prestanku funkcije direktora GSP „Beograd” zbog podnošenja ostavke – naveli su za naš list u Sekretarijatu za skupštinske poslove i propise.

Iz ovog sekretarijata nisu odgovorili zbog čega su Mitrović i Miljković podneli ostavke.