Odbojkašice Srbije u polufinalu SP
15. 10. 2018. 15:36
(Фото Одбојкашки савез Србије)
NAGOJA – Odbojkašice Srbije i zvanično su se plasirale u polufinale Svetskog prvenstva u Japanu, nakon što je Italija danas savladala domaću selekciju 3:2 (25:20, 22:25, 25:21,19:25, 15:13).
Srpkinje su juče bile bolje od Japanki 3:0 i za mesto među četiri najbolje na svetu bilo im je potrebno da Italijanke osvoje bar set, javlja TAnjug.
Sutra će Srbija i Italija igrati meč za prvo mesto u grupi i bolju poziciju u polufinalu.