Đaci od danas na zimskom raspustu
01. 02. 2019. 08:34
(Фото А. Васиљевић)
Prvo pologudište za osnovce i srednjoškolce je završeno, a đaci su od danas na zimskom raspustu.
U školske klupe ponovo se vraćaju 18. februara, prenosi Tanjug.
Školskim kalendarom predviđeno je da zimski raspust bude podeljen u dva dela - prvi deo raspusta povezan je sa novogodišnjim praznicima, a drugi deo zimskog raspusta počinje sutra, 1. februara i traje do četvrtka, 14. februara.
Na njega se naslanja Dan državnosti, te će đaci ponovo u klupe sesti 18. februara, kada počinje drugo polugodište.
Za đake u Vojvodini već je počelo drugo polugodište, a zimski raspust je trajao od 24. decembra do 14. januara.