"Ubi Srbina" ponovo u Splitu
21. 02. 2019. 08:26
Нови изливи мржње према Србима у Сплиту (Фото Википедија)
SPLIT - Poslednjih nedelja u Splitu se pojavilo više rasističkih i nacionalističkih natpisa na zidovima škola, vrtića, a poslednji u nizu osvanuo je na Pazdigradu, gde je na kontejnerima autobuske stanice napisano „Ubi Srbina”, javlja „Dalmacija danas”.
Portal „Index” javio je da je nešto dalje na zidu takođe napisano „Mrzim Index i Srbe”, prenosi Tanjug.