Zvuci flaute

06. 03. 2019. 22:39

(Фото: Мики Величковић)

Treću godinu zaredom učenici duvačkog odseka MŠ „Stanislav Binički” priredili su koncert „Zvuci flaute” u Galeriji SKC-a Novi Beograd.

Budući virtuozi, uzrasta od prvog do šestog razreda, izveli su kompozicije nastavnog programa iz klasa svojih profesora, uz klavirsku saradnju školskih korepetitora. Koncert je ujedno i deo priprema za predstojeće Republičko takmičenje učenika muzičkih i baletskih škola Srbije.