Bila je tako lepa

07. 03. 2019. 23:03

Сећање на традиционалне концерте Драгана Стојнића (Фото: Мики Величковић)

„Bila je tako lepa” povodom 8. marta su pod istim nazivom priredili Umetnički ansambl Ministarstva odbrane „Stanislav Binički”, dirigent Vojkan Borisavljević, solisti Beogradske opere mecosopran Ljubica Vraneš i bas Dragoljub Bajić.

Posle instrumentalne verzije kultnu pesmu otpevao je Dragoljub Bajić i započeo svoju solističku deonicu poznatih pesama o ljubavi, a duet za pesmu „Vreme plakanja” publika je burno pozdravila.

Raspoloženi su bili i muzičari, vokalni solisti, dirigent, pre svega publika koja je ispunila Svečanu salu Doma vojske do poslednjeg mesta.